O nás

Počínaje pondělím 20.února 2012 začínáme budovat nový on-line obchod s potravinami a dalším sortimentem (drogerie a krmivo pro domácí zvířata) na adrese www.nakoupimeprovas.cz .
On teda tento obchod není nic nového, v minulosti už na téhle doméně obchod s rozvozem potravin a dalšího sortimentu domů či do kanceláře pro Ostravsko byl, ale původní majitel nechal doménu expirovat a tak jsem si řekl, že je škoda takovou pěknou doménu nechat ležet ladem a zaregistroval jsem si ji sám. Předem upozorňuji, že s původním provozovatelem obchodu na doméně www.NakoupimeProVas.cz nemám nic společného (a ani ho neznám).

Bude to trvat asi trochu déle než obchod spustíme, ale věříme, že ostrý provoz spustíme do konce května tohoto roku.

Jelikož za tímhle obchodem nestojí žádný řetězec ani jiná velká firma, tak nečekejte cenové bomby jako třeba v Kauflandu, ale občasné cenové akce jsou v plánu.

Nemáme zatím vlastní sklad a proto veškeré zboží které Vám doručíme bylo koupeno v den doručení k Vám a tudíž Vám garantujeme jeho čerstvost.

Ceny zboží porovnáváme a nákupy realizujeme ve všech super a hypermarketech, i diskontech v místě našeho působení. Aktuálně v těchto prodejnách: Globus, Tesco, Interspar, Kaufland Albert supermarket i hypermarket, Billa, Lidl a Penny market a nákupy pro velkoodběratele i prodejnách Makro.

kde-nakupujeme

Sdílení je in!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Email this to someone
  • Stefan Kovac

    Zdravim, ako vidim tak moja domena rychlo nasla noveho majitela 🙂 Chcem Vam popriat mnoho uspechov a pevnych nervov, to budete urcite potrebovat. Prajem Vam aby sa Vam darilo lepsie ako mne. S pozdravom

    • Děkujeme, já měl už delší dobu tenhle nápad, tak snad se to podaří. 😉 Teď jsem akorát trochu pohořel na výběru redakčního systému pro eshop, ty opensource systémy mají všechny hrozně složitou administraci.

  • Stefan Kovac

    A este pokial mate zaujem o http://www.nakoupimeprovas.cz na facebooku, tak mi dajte vediet kedze to mam registrovane

    • Určitě by zájem byl, jaký nick přesně má vaše stránka na fb a nebo je ještě bez nicku?